2fun
04 دی 1401 - 09:50

پیشرفت فیزیکی پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز- ارومیه مطلوب است

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز- ارومیه مطلوب است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا میر تاج الدینی صبح یک شنبه در بازدید از پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز- ارومیه گفت: با اقدامات مطلوب صورت گرفته تمام پروژه‌های عمرانی با تمام توان فعال است بطوریکه بزودی نتایج ارزشمند آنها در حوزه زیر ساخت راه و مسکن عاید شهروندان خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه گفت: با بازدیدی که امروز از روند اجرایی پروژه داشتیم پیشرفت فیزیکی این پروژه بسیار مطلوب و قابل قبول بود و امید داریم در روزهای پیش رو با حمایت‌های لازم این حرکت بیش از پیش هم سرعت بگیرد.

تاج الدینی ضمن بازدید از مسیر اجرا شده پروژه و همچنین ابنیه های اجرا شده پروژه از روند اجرای این پروژه از سرمایه گذار این پروژه به جهت پیشرفت خوب پروژه قدردانی کرد.

تاج الدینی در ادامه افزود: انجام این چنین پروژه‌هایی توسط شرکت بومی مورد تاکید است. استان ما دارای توانایی‌های بالایی از لحاظ شرکت‌هایی بومی می‌باشد که با توجه به این موضوع لازم است پروژه‌های مهم و اساسی استان به چنین شرکت‌های توانمندی سپرده شود؛ تا شاهد پیشرفت و تکمیل پروژه‌های حیاتی استان باشیم. پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه می‌تواند نماد خوبی از توانایی شرکت‌های بومی استان برای اجرای پروژه‌ها باشد.

پیشرفت فیزیکی پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز- ارومیه مطلوب است

دولت سیزدهم عملگرا است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر اسکو گفت: پروژه آزاد راه تبریز ارومیه یکی از پروژه‌های حیاتی استان است و اجرای هر چه زودتر این پروژه برای بخصوص خود تبریز ضروری و مهم می‌باشد.

تاج الدینی از پیشتازی استان در اجرای پروژه‌های محوله یاد کرد و افزود: بسیاری از پروژه‌های نیمه کاره یا شروع نشده در استان هم اکنون در حال اجرا یا پایان هستند که این خود دلیلی محکم بر عملگرایی دولت است.

تاج الدینی در ادامه افزود: امید است سایر قطعات این پروژه نیز مانند قطعه شش پروژه شروع به فعالیت کنند تا این پروژه از لحاظ اتمام پروژه زودتر به سرانجام برسد.

وی در پایان صحبت‌هایشان افزود: از تمام عوامل فعال در این پروژه کمال تشکر را بابت فعالیت‌های صورت گرفته دارم و از کلیه دستگاه‌های مربوط و ذی ربط می‌خواهم نهایت همکاری و کمک را در انجام پروژه‌ها علی الخصوص این پروژه انجام دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 931825