2fun
23 اسفند 1401 - 19:51

خط و نشان فرماندار بناب برای مدیران/ پاسخگویی مردم و رسانه ها باشید

فرماندار بناب گفت: رؤسای ادارات موظف به پاسخگویی به مطالبات قانونی خبرنگاران هستند و خبرنگاران نیز از انتشار اخبار غیرواقعی و بدون سند اجتناب کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، رضا لعلی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال اظهار کرد: نیازمند تأکید است که ما مسئولان حق نداریم کوتاهی و کم کاری ود را پشت سر این حضور حماسی مردم پنهان کنیم و ناکارآمدی ها را نبینیم.

وی افزود: بر ما بیشتر از گذشته فرض است که با قدردانی از ملت سربلند ایران برای برداشتن بار مشکلات از روی دوش مردم اقدام کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب با تأکید بر اینکه تمام ادارات مکلف به احترام به ارباب رجوع و پیگیری برای حل مشکلات مردم هستند؛ گفت: تمام مسئولان و کارکنان ادارات نباید خود را محدود به ساعت اداری کرده و در تمام طول شبانه روز باید برای برداشتن مشکلات مردم از تمام ظرفیت استفاده کنند.

لعلی با اشاره به انتخابات سال آتی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید به مسئولان برای عدم استفاده از امکانات و تجهیزات اداری در راستای تبلیغ نامزد خاص خاطرنشان کرد: وظیفه ما مسئولان دعوت مردم به حضور حداکثری در پای صندوق های رأی است و لذا هر مسئولی که قصد دارد برای فرد خاصی فعالیت و تبلیغ کند از مسئولیت خود استعفاء نماید.

وی همچنین ضمن تأکید به مسئولان و نهادهای نظارتی از مسئولین نظارتی خواست جهت کنترل و جلوگیری از هرگونه گرانفروشی نظارت های خود را افزایش دهند.

فرماندار بناب خطاب به مسئولان ادارات خدمات رسان گفت: هیچ یک از ادارات خدمات رسان حق ندارند انشعابات مردم، ادارات و واحدهای صنعتی را به بهانه بدهی قطع کنند و هرگونه قطعی باید با هماهنگی فرمانداری شهرستان انجام گیرد.

لعلی در ادامه سخنان خود با تأکید بر ضرورت همکاری ادارات با خبرنگاران و اصحاب رسانه اذعان کرد: رؤسای ادارات موظف به پاسخگویی به مطالبات قانونی خبرنگاران هستند و خبرنگاران نیز از انتشار اخبار غیرواقعی و بدون سند اجتناب کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1093200